• Lista przedmiotów

• - Zajęcia taneczno - ruchowe
        - Język angielski
      • Od kilku lat, w ramach programu rządowego, przedszkolaki uczestniczą w bezpłatnych zajęciach z języka angielskiego.  Zajęcia odbywają się w godzinach pobytu dziecka w przedszkolu. W  zależności od wieku dzieci uczestniczą w nich w wymiarze 1 lub 2 godzin tygodniowo. Głównym celem jest osłuchanie najmłodszych z jeżykiem obcym, zaznajomienie z podstawowymi zwrotami i słownictwem. Wszystko to odbywa się w wesołej i radosnej atmosferze. Z uwagi na predyspozycje najmłodszych uczniów na zajęciach stosowane są ćwiczenia dynamiczne i statyczne, różnorodne materiały, obrazki, plansze Play me and Learn. Dzieci poznają piosenki i wierszyki, bawią się w anglojęzyczne zabawy. Uczymy się bawiąc. Zajęcia są prowadzone przez wykfalifikowanego nauczyciela języka angielskiego .
      • - Terapia logopedyczna
        - Zajęcia gimnastyki korekcyjnej