•  Grażyna Czyż
      Grażyna CzyżStudia pedagogiczne w zakresie Nauczanie Początkowe i Wychowanie Przedszkolne.
      Terapia Pedagogiczna z Tutoringiem
    •  Katarzyna Grzelak
      Katarzyna GrzelakPedagogika, specjalność: Opieka i Profilaktyka Środowiskowa;
      Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna
      Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną – Oligofrenopedagogika
    •  Bożena  Gutor
      Bożena GutorNauczyciel dyplomowany: studia pedagogiczne w zakresie: Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna.
    •  Karolina  Jędras
      Karolina Jędras Studia pedagogiczne w zakresie: Opieka i Profilaktyka Niedostosowania Społecznego
      Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
      Logopedia
    •  Dorota Krzyżaniak
      Dorota Krzyżaniak Nauczyciel dyplomowany: studia pedagogiczne w zakresie Nauczanie Początkowe i Wychowanie Przedszkolne.
      Formy Taneczno - Gimnastyczne Przy Muzyce
      Pedagogika Specjalna - Oligofrenopedagogika.
    •  Jagoda  Miczek
      Jagoda MiczekStudia pedagogiczne w zakresie: Opieka i Profilaktyka Niedostosowania Społecznego
      Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
    •  Marta  Nowak
      Marta Nowak Nauczyciel dyplomowany studia pedagogiczne w zakresie Nauczanie Początkowe i Wychowanie Przedszkolne.

•  Dorota Nowicka
      Dorota Nowicka Nauczyciel dyplomowany: studia pedagogiczne w zakresie Nauczanie Początkowe i Wychowanie Przedszkolne.
      Terapia Pedagogiczna
      Ekologia a Ochrona Środowiska.
      Integracja Sensoryczna
    •  Celina Wolniak
      Celina WolniakStudia: Pedagogika, Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna
    •  Beata Zawada
      Beata ZawadaDyrektor mgr Beata Zawada nauczyciel dyplomowany studia pedagogiczne w zakresie Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Początkowe.
      Podyplomowe Studium Nauk o Rodzinie
      Organizacja i Zarządzanie "Menedżer w Oświacie"
      Kurs Kwalifikacyjny przygotowujący do sprawowania nadzoru pedagogicznego.
      Ekspert wchodzący w skład komisji egzaminacyjnych i kwalifikacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o awans na stopień zawodowy.