• Spotkanie z panią bibliotekarką

•  W środę 26 kwietnia przedszkolaki z ulicy Kwiatowej gościły panią Patrycję Tietz- Piotrowicz z Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej w Czerwieńsku. Pani Patrycja zapoznała dzieci z kampanią społeczną "Mała książka - wielki człowiek" skierowaną dla najmłodszych czytelników i ich rodziców. W trakcie spotkania dzieci chętnie rozmawiały o swoich ulubionych książeczkach, dowiedziały się na czym polega działalność biblioteki oraz dlaczego należy szanować książki. Na zakończenie każde dziecko otrzymało upominek - zakładkę do książki oraz wysłuchało bajki przeczytanej przez naszego gościa. Bardzo dziękujemy Pani Patrycji za miłe spotkanie.

Aneta Gęstwa

• Hiacynt za elektrośmieci

•  🌼 Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w akcji zorganizowanej przez Leroy Merlin pt. "Hiacynt za elektrośmieci". Wspólnie nazbieraliśmy ogromną ilość baterii. Mogliśmy za nie ozdobić nasze przedszkolne ogródki 🌼🌷 Karolina Jędras 🙂

• DZIEŃ ZIEMI

• 21 kwietnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Ziemi, znany też jako Światowy lub Międzynarodowy Dzień Ziemi. Dzieci wzięły udział we wspólnych zajęciach, których celem było promowanie proekologicznych postaw oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię. By uczcić to ekologiczne święto dzieci posadziły na terenie przedszkola drzewka.

Milena Górecka

Katarzyna Siemaszko

• Wielkanocna pisanka

• Pod koniec marca w naszej placówce został ogłoszony ogólnoprzedszkolny konkurs plastyczny " Wielkanocna pisanka". Zadziwiająca okazała się pomysłowość, kreatywność i różnorodność wykonanych prac oraz liczba uczestników. Z radością przekazujemy serdeczne podziękowania wszystkim dzieciom i ich rodzicom za tak ogromne zaangażowanie, poświęcony czas, czego efektem stały się przepiękne prace. Wierzymy, że ten czas był pełen radosnej zabawy, uśmiechu i satysfakcji. W związku z tym, że wpłynęło bardzo dużo ciekawych i cudownych pisanek, organizatorzy zdecydowali nagrodzić wszystkie prace. Dzieci wyraziły swoje zadowolenie i były szczęśliwe, że wszyscy wygrali...że nie ma przegranych i gorszych prac. Zachęcamy do udziału w kolejnych tego typu przedsięwzięciach, bo czy jest coś piękniejszego niż szczęśliwe, radosne dziecko i jego szczery uśmiech? Wszystkim gratulujemy i jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!

Dorota Krzyżaniak, Milena Górecka

• Kraina eksperymentów

• W przedszkolu nie można się nudzić. 14 kwietnia mieliśmy przyjemność gościć Panie z Krainy Eksperymentów, które przeprowadziły ciekawe zajęcia na temat zabawek. Niesamowite, ile frajdy może dać zwykła, gumowa rękawiczka, czy zużyta płyta CD. Po demonstracji przeróżnych fantazyjnych pomysłów, mieliśmy okazję wykonać własne zabawki, które następnie każdy z dumą prezentował w domu.

Katarzyna Grzelak

• Nagłówek

• Lorem ipsum dolor

• Morbi volutpat enim